Home / Voor scholen / Schoolvoorlichting

Schoolvoorlichting: Je kan het zelf bedenken

Halt verzorgt voorlichting aan kinderen van ongeveer 10 tot 14 jaar. De voorlichtingen duren één of meerdere lesuren en worden zelfstandig door Halt verzorgd of in samenwerking met politie en/of andere partners. 
Met de leerlingen wordt onder andere gesproken over strafbaar gedrag, waarden en normen, groepsgedrag, 'nee' leren zeggen en natuurlijk over Halt.

Halt-lesmethodiek 'Je kan het zelf bedenken' 
Voor leerlingen in het regulier en het speciaal onderwijs zijn per doelgroep ontwikkelde lesseries beschikbaar. Bij de lesmethodiek hoort een dvd met 5 scenes. 
> meer info voor het regulier onderwijs
> meer info voor het speciaal onderwijs

Vuurwerk
Rond de jaarwisseling worden door Halt allerlei activiteiten ondernomen om overlast en het gevaarlijk omgaan met vuurwerk terug te dringen. Jaarlijks wordt nieuw vuurwerkvoorlichtingsmateriaal ontwikkeld.

Meer weten?
Voor informatie over gastlessen en lesmateriaal kunt u contact opnemen met het Halt-bureau in uw regio (zie Adressen) of een kijkje nemen op de regionale websites.